previous pauseresume next

دومين همايش

دومین همایش سراسری ایمپلنت‌های دندانی از ۹ تا ۱۱ مهرماه۱۳۹۳توسط مرکز تحقیقات ایمپلنت‌های دندانی اصفهان در محل دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد.

پس از برگزاری اولین همایش که با استقبال دندانپزشکان داخلی مواجه شد، تیم علمی و اجرایی مرکز تحقیقات ایمپلنت‌های دندانی اصفهان بر آن شدند تا موضوعات ناگفته در زمینه ایمپلنت‌های دندانی  را در دومین همایش سراسری ایمپلنت‌های دندانی به دندانپزشکان ارائه دهند. مقدمات برگزاری این همایش پس از پایان اولین همایش سراسری ایمپلنت‌های دندانی آغاز شد و اعضای کمیته اجرائی تعیین شدند. همچنین تمهیدات لازم برای اعطای امتیاز بازآموزی به دندانپزشکان متخصص و عمومی فراهم گردید و تلاش بسیار برای ارائه کارگاه‌های جدید و برگزاری منسجم این همایش گردید. از سوی دیگر با عنایت مسئولین محترم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، به‌ویژه ریاست محترم دانشگاه، هماهنگی‌های لازم برای برگزاری هر چه‌بهتر همایش در دانشکده فراهم شد و نهایتاً پس از ماه‌ها تلاش و زحمت رئیس، دبیران علمی و اجرائی و اعضای کمیته اجرائی، اولین همایش سراسری ایمپلنت‌های دندانی از روز چهارشنبه نهم مهرماه ۹۳ کار خود را آغاز نمود.

در مراسم افتتاحیه این همایش رؤسا و معاونین و مسئولین دانشگاه، اعضای هیئت‌علمی، کارکنان و دانشجویان رشته‌های مختلف دندانپزشکی از شهرهای مختلف کشور حضور داشتند. در این همایش دکتر دل کورسو  ایمپلنتولوژیست برجسته از ایتالیا حضور داشتند و ۲ سخنرانی ارزشمند و یک کارگاه نوین که به‌صورت جراحی زنده برگزار شد، ارائه کردند.

در طی ۳ روز برگزاری همایش و تعداد مقالات ارائه شده بسیاری می توان به  ۱۰ پانل علمی، ۶ کارگاه و ۵ سخنرانی کلیدی توسط مدعوین داخلی و خارجی و ارائه ۲۴ مقاله نیز به‌صورت پوستر اشاره کرد.

محورهای همایش

·         درمان ایمپلنت، مسئولیت و اخلاق حرفه‌ای

·         پیشگیری از عوارض رایج در درمان ایمپلنت

·         درمان ایمپلنت و بیماری‌های خاص

·         مهندسی نسج نرم و سخت

·         تصویربرداری در درمان ایمپلنت

 

فایل pdf همایش دوم

فایل پیوست: 

 
 

کاربران آنلاین

هم‌اکنون ۰ کاربر آنلاین هستند.