previous pauseresume next

دومين همايش

پس از برگزاری اولین همایش که با استقبال دندانپزشکان داخلی مواجه شد، تیم علمی و اجرایی مرکز تحقیقات ایمپلنت های دندانی اصفهان بر آن شدند تا  موضوعات ناگفته در زمینه ایمپلنت های دندانی  را در دومین همایش سراسری ایمپلنت های دندانی به دندانپزشکان ارائه دهند. مقدمات برگزاری این همایش پس از پایان اولین همایش سراسری ایمپلنت های دندانی  آغاز شد و اعضای کمیته اجرائی تعیین شدند. همچنین تمهیدات لازم برای اعطای امتیاز بازآموزی به دندانپزشکان متخصص و عمومی فراهم گردید و تلاش بسیار برای ارائه کارگاه های جدید و برگزاری منسجم این همایش گردید. از سوی دیگر با عنایت مسئولین محترم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، بویژه ریاست محترم دانشگاه، هماهنگی های لازم برای برگزاری هر چه بهتر همایش در دانشکده  فراهم شد و نهایتاً پس از ماهها تلاش و زحمت رئیس، دبیران علمی و اجرائی و اعضای کمیته اجرائی، اولین همایش سراسری ایمپلنت های دندانی از روز چهارشنبهنهم مهر ماه ۹۳کار خود را آغاز نمود.

در مراسم افتتاحیه این همایش رؤسا و معاونین و مسئولین دانشگاه، اعضای هیئت علمی،  کارکنان و دانشجویان رشته های مختلف  دندانپزشکی از شهرهای مختلف کشور حضور داشتند. در این همایش دکتر دل کورسو  ایمپلنتولوژیست برجسته  از ایتالیا حضور داشتند و ۲ سخنرانی ارزشمند و یک کارگاه نوین که به صورت جراحی زنده برگزار شد، ارائه کردند.

در طی ۳روز برگزاری همایش ۱۰پانل علمی، ۶کارگاه و ۵سخنرانی کلیدی توسط مدعوین داخلی و خارجی ارائه شد و ۲۴مقاله نیز به صورت پوستر ارائه گردید.

محورهای همایش

·         درمان ایمپلنت، مسئولیت و اخلاق حرفه ای

·         پیشگیری از عوارض رایج در درمان ایمپلنت

·         درمان ایمپلنت و بیماری های خاص

·         مهندسی نسج نرم و سخت

·         تصویربرداری در درمان ایمپلنت

فایل پیوست: 

 
 

کاربران آنلاین

هم‌اکنون ۰ کاربر آنلاین هستند.