previous pauseresume next

اولين همايش

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این همایش اولین همایش با موضوع ایمپلنت های دندانی در اصفهان بود که با توجه به اهمیت موضوع و به دلیل فعالیتهای چندین ساله مرکز تحقیقات ایمپلنت های دندانی اصفهان در زمینه ایمپلنت های دندانی برگزار گردید. مقدمات برگزاری این همایش از چند ماه قبل آغاز شد و اعضای کمیته اجرائی تعیین شدند. همچنین تمهیدات لازم برای اعطای امتیاز بازآموزی به دندانپزشکان متخصص و عمومی فراهم گردید. از سوی دیگر با عنایت مسئولین محترم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، بویژه ریاست محترم دانشگاه، هماهنگی های لازم برای برگزاری هر چه بهتر همایش در دانشکده  فراهم شد و نهایتاً پس از ماهها تلاش و زحمت رئیس، دبیران علمی و اجرائی و اعضای کمیته اجرائی، اولین همایش سراسری ایمپلنت های دندانی از روز چهارشنبهنهم بهمن ماه ۹۲کار خود را آغاز نمود.

در مراسم افتتاحیه این همایش رؤسا و معاونین و مسئولین دانشگاه، اعضای هیئت علمی، رؤسا و مدیران بیمارستانها، کارکنان و دانشجویان رشته های مختلف  دندانپزشکی از شهرهای مختلف کشور حضور داشتند. در این همایش پروفسور اشترکبین رییس انجمن جراحان فک و صورت آلمان حضور داشتند و ۲ سخنرانی ارزشمند ارائه کردند.

. در طی ۳روز برگزاری همایش ۸پانل علمی، ۱۱کارگاه و ۴سخنرانی کلیدی توسط مدعوین داخلی و خارجی ارائه شد و بیش از ۱۵مقاله نیز به صورت پوستر ارائه گردید.

محورهای همایش

·         مهندسی نسج نرم وسخت

·         ایمپلنت و زیبایی

·         درمان ایمپلنت در بیماران خاص

·         روش های نوین بارگذاری در ایمپلنت

·         تصویربرداری در درمان ایمپلنت

·         پیشگیری از عوارض ایمپلنت

 
 

کاربران آنلاین

هم‌اکنون ۰ کاربر آنلاین هستند.