previous pauseresume next

همايش ها

اولين همايش

اولین همایش سراسری ایمپلنت‌های دندانی از ۹ تا ۱۱ بهمن‌ماه۱۳۹۲توسط مرکز تحقیقات ایمپلنت‌های دندانی اصفهان در محل دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد.

این همایش اولین همایش با موضوع ایمپلنت‌های دندانی در اصفهان بود که با توجه به اهمیت موضوع و به دلیل فعالیت‌های چندین ساله مرکز تحقیقات ایمپلنت‌های دندانی اصفهان درزمینه ایمپلنت‌های دندانی برگزار گردید. مقدمات برگزاری این همایش از چند ماه قبل آغاز شد و اعضای کمیته اجرائی تعیین شدند. همچنین تمهیدات لازم برای اعطای امتیاز بازآموزی به دندانپزشکان متخصص و عمومی فراهم گردید. از سوی دیگر با عنایت مسئولین محترم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، به‌ویژه ریاست محترم دانشگاه، هماهنگی‌های لازم برای برگزاری هر چه‌بهتر همایش در دانشکده  فراهم شد و نهایتاً پس از ماه‌ها تلاش و زحمت رئیس، دبیران علمی و اجرائی و اعضای کمیته اجرائی، اولین همایش سراسری ایمپلنت‌های دندانی از روز چهارشنبه نهم بهمن‌ماه ۹۲ کار خود را آغاز نمود.

در مراسم افتتاحیه این همایش رؤسا و معاونین و مسئولین دانشگاه، اعضای هیئت‌علمی، رؤسا و مدیران بیمارستان‌ها، کارکنان و دانشجویان رشته‌های مختلف  دندانپزشکی از شهرهای مختلف کشور حضور داشتند. در این همایش پروفسور اشترکبین رییس انجمن جراحان فک و صورت آلمان حضور داشتند و ۲ سخنرانی ارزشمند ارائه کردند.

در طی ۳ روز برگزاری همایش و تعداد زیادی مقالات ارائه شده می توان به  ۸ پانل علمی، ۱۱ کارگاه و ۴ سخنرانی کلیدی توسط مدعوین داخلی و خارجی و ارائه بیش از ۱۵ مقاله نیز به‌صورت پوستر اشاره کرد.

 

محورهای همایش

·         مهندسی نسج نرم و سخت

·         ایمپلنت و زیبایی

·         درمان ایمپلنت در بیماران خاص

·         روش‌های نوین بارگذاری در ایمپلنت

·         تصویربرداری در درمان ایمپلنت

·         پیشگیری از عوارض ایمپلنت

دومين همايش

اشتراک در همايش ها
 
 

کاربران آنلاین

هم‌اکنون ۰ کاربر آنلاین هستند.